www.tanie-noclegi.pl


Skarb Sołtysa

ul. Czarny Piec 3
12-122   Czarny Piec
Polska   (województwo warmińsko-mazurskie)
tel. 792 733 766   tel. kom. 792 733 766  
e-mail gosia.bialoszewska@gmail.com  

cena od (1 osoba/doba) 40 PLN
ilość miejsc noclegowych 5  

Informacje o obiekcie
mozliwość wyżywienia
dostęp do kuchni
plac zabaw dla dzieci
grill na terenie
możliwość wędkowania
dostęp do Internetu

Informacje o pokojach
pokoje 2-os z łazienką
pokoje z TV
Opis obiektu
Zapraszamy do malowniczo położonego miejsca w otoczeniu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, bezpośrednio nad jeziorem [odległość 100m].
Opis cennika
Koszt 200 zł/doba/ całość - 5 osób maksymalnie, ewentualnie jeszcze możliwa 1 dostawka [troszkę mniej komfortowo, ale w ostateczności istnieje taka możliwość].
Okolica
Czarny Piec charakteryzuje: absolutny spokój i cisza i obcowanie z przyrodą. Znajdą tu Państwo również specjalnie przygotowane trasy rowerowe oraz wiele jezior w bliskiej okolicy, w których istnieje możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych. W okolicy można zwiedzić wiele ciekawych miejsc - między innymi jedyną w Polsce wytwórnię whisky położoną zaledwie 10 km od Czarnego Pieca czy mnóstwo powojennych bunkrów.
Czarny Piec to jedno z najlepszych miejsc w okolicy na grzybobranie [przyjeżdżają tu grzybiarze z Olsztyna, Szczytna, Jedwabna], tu również można łowić ryby po uprzednim wykupieniu pozwolenia [chętnie w tym pomożemy].
Opis pokoi
Oferujemy komfortowy, nowocześnie urządzony apartament na poddaszu, składający się z 2 pokoi i łazienki - wynajmowany jedynie jako całość. Kompleks wyposażony jest w dwa łóżka 2-osobowe oraz jedno 1-osobowe z możliwością dostawki. Całość stanowi odrębne pomieszczenie.
Galeria foto